6.04.2007

Kayseri maçımız 18:30'da başlayacak

TFF, 7 Nisan Cumartesi akşamı Kayserispor'la oynayacağımız maçın başlama saatini 18:30 olarak değiştirdi. Daha önceden 19:00 olarak açıklanan başlama saati BJK'nin maçının Pazar akşamından Cumartesi akşamına alınması yüzünden yarım saat öne alındı. BJK'nin İstanbul'da oynayacağı Çaykur Rizespor maçı ise 21:15'de başlayacak. TFF'nin bu değişikliği 11 Nisan Çarşamba akşamı Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk karşılaşmasında karşı karşıya gelecek iki takıma da yarı final maçına kadar eşit sayıda boş gün ayırmak için yaptığını düşünüyorum. Ama Pazar akşamı oynayan Fenerbahçe olsaydı o maçı Cumartesi'ye alırlar mıydı acaba?
Bu arada düşme hattında bulunan Erciyesspor 2 Nisan, Pazartesi Trabzonspor'la oynadı ve 6 Nisan, Cuma akşamı da 6alatasaray'ın karşısına çıkıyor, yani Erciyesspor 3 gün arayla iki Süper Lig maçı oynamış olacak.
6alatasaray'ın önümüzdeki haftaiçinde maçı yok neden bu hafta Cuma akşamı oynuyorlar sizce? Bildiğiniz gibi 6alatasaray cezası yüzünden Erciyesspor maçını seyircisiz oynayacak, acaba bu ceza olmasa TFF yine o maçı Cuma'ya akşamına koyar mıydı? Cuma maçları haftasonu günlerine göre daha az seyirci çekiyor, zaten stadını zar zor dolduran 6alatasaray bu maçı seyircili oynasa stad dolmayacaktı.
TFF sevilmeyen bu Cuma maçlarını sezon içinde tüm takımlara özellikle de FB ve TFF yalakası diğer 3 takıma eşit (!) olarak dağıtmaya çalışıyor, 6S'de Cuma akşamı sırasını böyle seyircisiz oynayacağı bir maç ile savmış olacak.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

0 Comments:

Yorum Gönder

<< Home