1.04.2007

Fenerbahçe 2 Ankaraspor 1

İşte Fenerbahçe'nin attığı iki golün görüntüleri

Yukarıdaki gol görüntülerini kendi bilgisayarınıza indirmek isterseniz buraya tıklayınız.

Yine iki farklı Fenerbahçe seyrettik bugün, ilk yarı dökülen, top kayıpları yapan ruhsuz bir takım, ikinci yarı ise şampiyonluğa inanmış, hırslı oynayan, pres yapan, rakibi ısıran bir takım. İkinci yarıda oynanan futbolu 90 dakikaya yayabilseler tam süper olacak. Maçta dikkatimi çeken oyuncuların başında Deniz Barış geliyor, Deniz tek kelime ile çok kötü oynadı bugün, bir çok pozisyonda ağır kaldı ve çok top kaybetti. Defansda Lugano ve Edu ikilisini iyi buldum bugün, Tuncay ve Kezman çok hırslı idiler, Deivid de girince oyuna hareket getirdi ama sağ kanatta Serkan'a yakın oynamadığı için istediği topları alamadı. Tümer de sonradan girdi oyuna ve gayretli idi.
Hakem hakkında da bir kaç kelime etmek istiyorum. Rezil bir maç yönetti, disiplini sağlayamadı ve aldığı emirleri çok güzel yerine getirdi. Ona rağmen ikinci yarıda oynadığımız hırslı futbol sayesinde maçı kazandık.
En son 25 Mayıs 2003 tarihinde Saracoğlu'nda gündüz maçı oynanmış, 4 yıl aradan sonra Kadıköy'de bir gündüz maçı seyretmek ilginçdi. Bu arada Fenerbahçe bu sezon bir gündüz maçında ilk galibiyetini almış oldu.
Maçta kendi kameram ile Alex'in attığı golü kaydetmeyi başardım. Maraton üst tribünden çektiğim bu golü aşağıda beğeninize sunuyorum.


Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

1 Comments:

Blogger Nathan L. Redd said...

Did you film this, Ugur?

2/4/07 00:36  

Yorum Gönder

<< Home