15.04.2007

Bu takımla zor şampiyon oluruz!

s..tir git Ümit Ruh yok, hırs yok, en kötüsü de inanç yok! Vestel Manisaspor'a karşı pozisyon bile üretemediğimiz maçta Kadıköy'ün çimlerine 2 puan gömdük ve şampiyonluk yarışında şansımızı zora soktuk. Appiah, Alex, Mehmet Yozgatlı ve Önder dökülüyordu. Ümit Özat ise bence bu maçta kendi ipini çekti. İleri oynayabileceği bir pozisyonda topu kaleci Serdar'a yollayınca taraftardan tepki aldı, bunun üzerine de iki kolunu yana açarak "ne oluyor ya" dercesine taraftara hakerket yaptı. Ümit ben sana ne olduğunu söyleyeyim, şampiyonluk gidiyor ve inşallah sen de gidiyorsun. Ümit'i bırakın kaptan olarak, takım da bile görmek istemiyorum.
Kendi evimizde oynuyoruz ve Zico hala tek forvetle çıkarıyor takımı, ileri de tek başına Kezman ki bu maçta hırslı idi, topla her buluştuğunda iki Manisalı defans oyuncusunun arasında buldu kendini. 73. dakikada da Zico, Kezman'ı çıkarıp yerine Semih'i aldı ve tek forvetle saldırmaya devam etti. Aurelio olmasa maçı kaybedebilirdik de, maç boyunca müthiş toplar çaldı rakipten. Kalede Sedar yine iyiydi. En az iki ciddi kurtarışı vardı ki, eminim kale de jöle kafa olsaydı kesin alırdı içeri.
Hakem İsmet Arzuman ilk yarıda iki penaltımızı vermedi. Aldığı emri başarı ile uyguladı. Ligde kalan 6 hafta bizi zorlu maçlar bekliyor, haftaya (Cuma) Gaziantepspor deplasmanındayız, sonra sırasıyla Denizlispor (Saracoğlu), BJK (deplasman), Trabzonspor (Saracoğlu), Galatasaray (deplasman) ve son hafta da Saracoğlu'nda Ankaragücü ile karşılaşacağız. Yani sabredin, Zico'dan kurtulmamıza inşallah 6 hafta kaldı.


0-0 biten maçın özet görüntüleri.

Etiketler: , , , , , , , ,

0 Comments:

Yorum Gönder

<< Home