19.09.2007

Yolumuz açık olsun!

Uzun süredir yoğunluktan dolayı bloguma yeterli özeni gösteremiyordum, ama bu süre içinde aldığım hitlerin ve geri dönen ziyaretçi sayısının azalmadığı gördüm. Blogumu takip eden sizlerin düzenli olarak buraya uğradığının farkındayım. Bundan sonra biraz daha değişik bir üslup ve formatla Fenerbahçemizi elimden geldiğince yorumlamaya devam edeceğim.
Geçen haftasonu aldığımız 1-1'lik Rize beraberliğinden sonra bugün bir dönüm noktası olarak kabul edebileceğimiz bir maça çıkyoruz, dönüm noktası dedim çünkü bu maçın sonucuna göre bazı şeyler değişebilir. Bazı taraftarlarımızın Zico'nun gönderilmesine vesile olması için bu maçı kaybetmemizi dilediklerini biliyorum, ben aynı fikirde değilim, Zico gönderilsin ama bu kaybedilen maçların ardından olmasın. Bu akşamki maçta statdaki yerimi alacağım, görüşlerimi de maçtan sonra burada sizlerle paylaşacağım. Bu yeni Avrupa serüvenimizde yolumuz açık olsun.

Etiketler: , , , , , , , ,

2 Comments:

Anonymous Adsız said...

fenerin en kotu gunuleri boyle olsun dilerim. Harika gol. ne yaziki hiç disarda olan fenerleri dusunmuyorsunuz. Bizler fransadan maçi neklen izleyemedik bu durumlar bizleri çok uzuyor.

20/9/07 10:40  
Blogger Tims@h said...

Maçların yurtdışında seyredilememesinin sebebi UEFA kurallarıdır. Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın hakkı UEFA'ya aittir ve bu hakkı her ülkede bir TV kanalına satmaktadır. Ancak bu haklar sadece o ülkedeki yayın için satılır yani Star TV maçı sadece Türkiye'de yayınlar, bu yüzden maç sırasında ya uydu yayınını şifreler veya uydu yayınına başka programlar koyar. Size tavsiyem varsa Türkiye'de bir akrabanız üzerinden Digiturk veya D-Smart abonesi olmanız ve daha sonra uydu alicisini goturup Fransada uydu antenine bağlayıp yayınları sanki Türkiye'deymiş gibi seyretmeniz. Gidip Fransa'da Digiturk abonesi olursanız yine seyredemezsiniz buradan abone olup uydu alıcısını burdan almanız gerekiyor. Bu çok yaygın bir method, riski de yok.

20/9/07 14:19  

Yorum Gönder

<< Home