27.09.2006

Batman Antu'da


En popüler Fenerbahçe taraftar sitesi olan antu.com sitelerinin girişine Kezman'a adanmış çok güzel bir Flash animasyon koymuşlar. Bu animasyon "Batman Begins" yazısıyla başlıyor. Ben de 14 Eylül'de oynanan Fenerbahçe vs Randers maçından sonra burada aynı başlığı atmıştım, zira o maç Kezman'ın Fenerbahçe forması ile gol attığı ilk resmi maçtı. Umarım Batman gollere, biz de onu alkışlamaya devam ederiz. Bu arada hazır antu'dan bahsetmişken, bugün açıkladıkları Ali Sami Yen stadı ile ilgili skandal haberinden dolayı kendilerini kutluyorum. Milliyet gazetesi antu'nun gün ışığına çıkardığı bu skandalı haber yapmış, okumak için buraya tıklayınız.
Batman konusunda devam edecek olursak; Fenerbahçe Kulübü'nün yöneticilerine buradan bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Stadın Migros tarafında bulunan ve eskiden oradaki Migros marketinin çatısı olan çıkıntının üzerine dev bir Batman projektör ışığı yerleştirilsin ve Batman her gol attığında bu kuvvetli ışığa sahip projektörle bulutların üzerine Batman'in amblemi yansıtılsın. Böyle bir şey yaparsak eğer, inanın tüm dünyada herkes bunu haber yapar ve konuşur. Batman ışığını görmek için birçok yabancı sadece maçları seyretmek için Türkiye'ye gelir. Bunlara yapacağınız ürün satışını bir düşünün. Hatta bu projektör için bir sponsor bulunabilir, bu sponsor iki projektör koyar, Kezman gol atınca önce Batman amblemi bulutların üzerinde dans eder, daha sonra da ikinci projectör ile sponsorun logosu bulutlara yansıtılır. Nasıl fikir ama!


2 Comments:

Blogger settar said...

Güzel fikir ama Batman isminin ve logosunun kullanım hakkı için DC Comics'e bir Kezman parası daha telifi kim ödeyecek? Antu gibi gayrı-resmi siteler dışında bu logoyu kullanmaya kalkarsa canı yanar bence Fener'in. Öte yandan gökyüzüne ışık yansıtma fikri güzelmiş. FB logosu yansıtırsınız olur biter, ne dersin? ;)

27/9/06 23:23  
Blogger Tims@h said...

Evet ama illa bire bir Batman'in logosunun aynısını kullanmayabilirler, biraz değiştirilebilir. Ayrıca tescil edilmiş olsa bile acaba bulutlara yansıtma trademark kapsamına alınmışmıdır? İstedikten sonra yasal sıkıntı yaşamadan yapılabilir bence.

28/9/06 20:20  

Yorum Gönder

<< Home