10.08.2006

Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş!Geçen sene Fenerbahçe'yi bölücü terör örgütüne benzeten ve yüzden hakkında soruşturma açılan ve yüzlerce Fenerbahçeli'nin tazminat davası açtığı, Türk futbolunun duayeni (!) İlhan Cavcav bugün Fener formasıyla poz vererek "En büyük Fenerbahçe, başka büyük yok" demiş. Bir i6S taraftarı olduğu bilinen Cavcav'ın bu çıkışıyla ilgili haberin detayını Hürriyet ve Milliyet'te okuyabilirsiniz.

12 Ağustos, Cumartesi akşamı Ankara 19 Mayıs stadında oynanacak Gençlerbirliği - Fenerbahçe maçı, Cavcav'ın o talihsiz açıklamasında bu yana iki takımın ilk kez karşı karşıya geleceği müsabaka olacak. 19 Mayıs stadında Fenerbahçeli taraftarların ezici çoğunlukta olacağını göz önüne alırsanız, Cavcav'ın kendi stadında protesto edileceği kesin gözüküyor. Gençlerbirliği kulübünün yöneticileri, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyelerine maçtan önceki akşam yemek vermek istediklerini ancak bunun FB'li yöneticilerce red edildiğini açıklamışlardı. Peki Cavcav FB ile neden barışmak istiyor? Bence kesin bir çıkarı var ve bu da onun başta FB'li yöneticiler olmak üzere Fenerbahçe camiası ile arasının iyi olmasını gerektiriyor.

Cavcav'ın poz verdiği forma da korsan zaten, dikkat ederseniz sağ göğsünde FB amblemi, tam ortada da Adidas logosu yok, korsan forma üreticileri FB'nin tescilli logosunu kullanmayarak hapse girmekten kurtuluyorlar. Cavcav'a da korsan forma yakışır zaten, adam gidip Fenerium'dan 60 - 70 YTL'ye lisanslı forma alıp FB'ye para mı kazandırsın?

0 Comments:

Yorum Gönder

<< Home